691 600 831 (dni robocze w godz. 8:00 – 16:00)
Rabat na opaski naprawcze na zamówienia od 1500 zł – dowiedz się więcej
Dostawa od 15 zł – zobacz opcje
menu

Opaski naprawcze

Opaski naprawcze do rur produkujemy nieprzerwanie od 1993 roku, co czyni nas najdłużej działającym producentem w tej branży w Polsce. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć rozmaite typy uszczelniaczy, do których zalicza się między innymi obejma naprawcza do rur PCV. Opaski produkujemy na każdą średnicę rury w różnych wariantach długości uszczelnienia. Dobieramy obejmy do rur ze stali nierdzewnej dostosowane do ciśnienia od 6 do 10 barów w zależności od wielkości dziury i średnicy rury. Gwarantujemy więc bogaty asortyment do każdego typu systemu. Posiadamy obejmy naprawcze do rur pasujące do instalacji o szerokim zakresie średnicy zewnętrznej – od 18 do 1256 mm. Oferujemy między innymi obejmy naprawcze do rur stalowych z uszczelnieniem na ¾ obwodu wykorzystywane w przypadku uszkodzeń punktowych, drobnych pęknięć oraz dziur.

Obejma zaciskowa do rur - jakość przede wszystkim

Chcesz uszczelnić pęknięcie w instalacji wody bieżącej? Wypróbuj obejmę uszczelniająca do rur - jest to akcesorium, które może posłużyć jako łącznik dla rur o takiej samej średnicy zewnętrznej. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno obejmy, jak i opaski naprawcze do rur PCV i nie tylko. To akcesoria niezbędne do uszczelnienia rury wodociągowej, które pozwalają na szybszą i tańszą naprawę od usług fachowca. Uszczelnianie instalacji wodnej za pomocą opasek zapewnia wysoką wytrzymałość układu oraz minimalizuje koszty tej procedury. Szeroki wybór produktów umożliwia dopasowanie modelu w zakresie średnicy, ciśnienia i tworzywa, z którego wykonano rury. Jeśli zależy ci na produkcie odpornym na działanie kwasów, wypróbuj obejmę z kwasówki - to wyprodukowany ze stali kwasoodpornej element, który jest ceniony za swoją niebywałą trwałość.

Obejmy naprawcze do rur na zamówienie

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. Obejmy nierdzewne do rur pasują na określone średnice, które są podane w tytule i opisie każdego produktu. Jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby klienta. W związku z tym, jeśli obejma naprawcza, której szukasz, jest u nas niedostępna, nie martw się. Specjalnie dla Ciebie wykonamy opaskę na zamówienie. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci dokładnie taką obejmę do rur nierdzewną, jakiej potrzebujesz. Zapewniamy naszym klientom każdy wariant, którego poszukują. Bez względu na to, czy interesuje Cię obejma metalowa skręcana czy naprawcza do rur plastikowych bądź żeliwnych, jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy się z nami skontaktować. Przygotowaliśmy wiele wariantów do wyboru, takich jak obejma do rury DN 110 lub o innej średnicy.

Metalowa opaska zaciskowa – szeroki wybór

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych produktów? Zależy nam na tym, byś wybrał metalową opaskę zaciskową dopasowaną do swoich potrzeb, dlatego wszystkie elementy ze sklepu są szczegółowo opisane. Informacje na temat opasek wodociągowych dostępne są na podstronie każdego z komponentów. Obejma na rurę stalową jest trwałym i solidnym rozwiązaniem. Wyróżnia ją odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Każda obejma do rur stalowych jest odpowiednio wyprofilowana i wykonana z wysokojakościowych materiałów. Dzięki temu gwarantuje dokładne opinanie rury i długotrwałe użytkowanie. Planowałeś zakup obejmy zaciskowej do rur? Zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Rabaty dostępne są przy dużych zamówieniach.